fbpx

Kursy

Kursy

Centrum Nurkowe Deepbusters zapewnia kompleksowy wybór specjalistycznych kursów na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy podstawowe szkolenia dla początkujących, jak i wysokospecjalistyczne kursy dla doświadczonych nurków.

 

Wszystkie kursy i szkolenia realizujemy w zgodzie ze standardami IANTD, PADI oraz DAN. Z nami uzyskasz uprawnienia i certyfikaty honorowane na całym świecie!

 

Dlaczego warto wybrać kurs w Centrum Nurkowym Deepbusters:

 

  • profesjonalna kadra

Jakość przede wszystkim! W Deepbusters na każdym etapie szkolenia masz do czynienia z doświadczonymi instruktorami nurkowania, którzy od lat łączą nurkową praktykę z solidnym zapleczem teoretycznym.

  • indywidualne podejście

Zero nurkowej masówki! Zapomnij o kursach, na których instruktor nawet nie zna Twojego imienia. Realizujemy szkolenia w małych grupach, kładziemy szczególny nacisk na indywidualne podejście do każdego kursanta.

  • nastawieni na praktykę

Wszystkie kursy i szkolenia prowadzone w Deepbusters nastawione są na zdobycie konkretnych umiejętności. Nie interesuje nas sucha, książkowa wiedza, tylko jej praktyczny wymiar, który przyda Ci się pod wodą.

 

Kursy Deepbusters od kuchni:

zajęcia teoretyczne → sala wykładowa w Rumi

zajęcia praktyczne → jeden z trójmiejskich basenów

zajęcia na wodach otwartych → okoliczne jeziora, Bałtyk, a nawet morza tropikalne → wszystko zależy od Twoich preferencji!

 

Sprawdź pełną ofertę szkoleń Deepbusters i znajdź idealną opcję dopasowaną do Twoich potrzeb!

 

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl