fbpx

Aktualności

Majówka – SAFAGA 2019

12 lutego 2019, 00:54
« Powrót do aktualności

Żadne miejsce nie gwarantuje pogody tak jak Egipt. Niewiele krajów oferuje również tak doskonałe warunki nurkowe! Dlatego właśnie jeszcze przed końcem kwietnia wylądujemy na rozgrzanym, afrykańskim lądzie, zameldujemy się w doskonałym hotelu, założymy pianki i czym prędzej zejdziemy pod wodę by zapomnieć o całym świecie!

Uwaga! Nie musisz być nurkiem, by zejść z nami pod wodę! Jeśli nie masz jeszcze ukończonego kursu nurkowania, będziesz mógł go zrobić podczas wyjazdu! Jeżeli z kolei chcesz podnieść swoje kwalifikacje – również nie ma problemu – wybierz z naszej oferty kurs, a przeprowadzimy go podczas wyjazdu! W czasie wyjazdu będziemy kończyć również serię kursów rozpoczętych jeszcze w zimie w Polsce.

Nie bez powodu po raz kolejny wybieramy Egipt. To naprawdę doskonały kraj jeżeli chodzi o warunki nurkowe. Po Hamacie i Dahab, tym razem wybieramy się do Safadży. Podwodne okolice tego miasta oferują wspaniałe spotkania z tropikalnymi rybami w ponad 40 miejscach. Tutejsze rafy są domem dla delfinów, żółwi, muren, rekinów, płaszczek, koników morskich, czy ośmiornic.

Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona, a z doświadczenia wiemy, że miejsca na podobne wyjazdy rozchodzą się bardzo szybko. Jeśli więc chcesz zarezerwować wyjazd dla siebie, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 501 066 118, lub e-mail: info@deepbusters.pl oraz www.deepbusters.pl/kontakt 

Szczegóły:

Cena wyjazdu to 2499 złotych + pakiet nurkowy.

Wyjeżdżamy w terminie 29/04/2019-06/05/2019.

Cena zawiera przelot, transfer lotnisko-hotel, zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie All-inclusive, ubezpieczenie podstawowe.

Pakiet nurkowy kosztuje 260 euro/os. i zawiera:

– 5 dni nurkowych, po dwa nurkowania dziennie
– transfery z hotelu na łódkę
– lunch i napoje na łodzi
– butle nurkowe i balast
– opiekę polskich przewodników

Nasze zakwaterowanie to 4-gwiazdkowy Hotel Shams Safaga z prywatną plażą i rafą koralową zlokalizowaną niedaleko brzegu.

ZAPISZ SIĘ NA TEN WYJAZD JUŻ DZIŚ!

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl