fbpx

O MNIE

Deepbusters to Centrum Nurkowe zapewniające kompleksowe usługi dedykowane sympatykom podwodnych głębin. Nurkowanie to moja praca i przede wszystkim autentyczna pasja – od 2013 roku dzielę się nią z innymi prowadząc Centrum Deepbusters.

Oferuję usługi, kursy i szkolenia adresowane dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze, nieśmiałe „kroki” pod wodą. Jestem też do dyspozycji dla starych wyjadaczy, którzy już dawno połknęli nurkowego bakcyla i szukają dobrego sprzętu, zaawansowanych usług lub fascynujących wyjazdów na nurkowania.

 

Deepbusters to miejsce dla wszystkich, których ciekawość, pasja czy inna tajemnicza siła ciągnie głęboko pod wodę, aby ujarzmić głębiny!

Zobacz, co konkretnie mogę Ci zaoferować w Centrum Nurkowym Deepbusters:

 

  • Kursy i szkolenia

Zyskaj niezbędną wiedzę i certyfikaty uprawniające do nurkowania. Wskocz na głębszy poziom nurkowy: rozwiń swoje umiejętności wybierając profilowane, specjalistyczne kursy. Wszystko w zgodzie ze standardami uznawanymi na całym świecie. [POZNAJ MOJĄ OFERTĘ!]

 

  • Wyjazdy na nurkowania

Gwarantuję maksimum dobrych emocji podczas kompleksowo zorganizowanych wyjazdów nurkowych. Nurkuję w kraju i za granicą w wyjątkowych miejscach, gdzie atrakcji nie brakuje zarówno pod jak i nad wodą. [SPRAWDŹ GDZIE NURKUJĘ!]

 

  • Usługi i serwis

Potrzebujesz nabić butlę odpowiednim gazem? Chcesz kupić lub wypożyczyć wysokiej klasy sprzęt? Jestem do Twojej dyspozycji! Służę wsparciem, doradzam i pomagam wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz. [ZOBACZ JAK MOGĘ CI POMÓC!]

 

IANTD - International Association of Nitrox and Technical Divers

Powstała w 1991 roku jako IAND (International Association of Nitrox Divers) przemianowana w 1994 na IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) była pierwszą organizacją, która wprowadziła Nitrox, a później Trimix, do nurkowań sportowych. Wprowadzała ona nowości i nowe standardy na długo przed innymi federacjami.

Jest to organizacja dzięki której rozwój nurkowania znacznie się przyśpieszył w praktycznie każdym jego aspekcie. Standardy w IANTD są bardzo wysokie, co przekłada się na wyszkolenie w pełni świadomego nurka technicznego posiadającego wysokie umiejętności i bogatą wiedzę.

IANTD - Leader in Diver Education

DAN – Divers Alert Network

danLogo

DAN jest międzynarodową organizacją typu non-profit. Powstał w 1980 roku z inicjatywy amerykańskich i włoskich naukowców o uznanym międzynarodowym autorytecie, którzy rozumieli, że udzielanie pomocy poszkodowanym nurkom wymaga specjalistycznej wiedzy trudnej do znalezienia w standardowym systemie opieki medycznej.

DAN prowadzi badania nad zwiększeniem bezpieczeństwa w nurkowaniu, organizuje kursy i seminaria, aby pogłębić wiedzę i poczucie odpowiedzialności u osób zajmujących się nurkowaniem rekreacyjnym.

PADI - Professional Association of Diving Instructor

padi-logo

Największa organizacja szkoląca nurków rekreacyjnych. Zrzesza profesjonalnych instruktorów, divemasterów i centra nurkowe działające w tym systemie. Materiały szkoleniowe PADI dostępne są w 20 językach, ponad 70% certyfikatów nurkowych wystawianych na świecie to certyfikaty PADI, a szkolenie w PADI odbywa się według tych samych standardów na całym świecie.

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl