fbpx

Kursy - Specjalizacje

Specjalizacje

 

Specjalizacje to następny etap w drodze do nurkowej perfekcji! Dzięki nim będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę i przede wszystkim, rozwijać swoje umiejętności. Co najważniejsze, to Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, a tym samym, jaką specjalizację wybierzesz!

 

DEEP DIVER

To kurs przygotowujący do wykonywania nurkowań do 40 metrów, w ramach limitów bezdekompresyjnych. Tutaj nauczysz się, jak zorganizować, zaplanować i wykonać nurkowanie do maksymalnej głębokości dostępnej dla nurków rekreacyjnych.

Wymagania:

  • ukończone 15 lat
  • minimum AOWD lub równoważny
  • doświadczenie w nurkowaniu głębiej niż 18 metrów

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Deep Diver uprawniający do nurkowania z partnerem do głębokości 40 metrów.

DRY SUIT

Czyli nurkowanie w suchym skafandrze! Masz dość nurkowania w mokrej piance? Chcesz poczuć jak to jest wyjść z wody po nurkowaniu i być całkowicie suchym? Lubisz ciepło i nie chcesz marznąć mod wodą? Jeśli odpowiedź na chociaż jedno z tych pytań brzmi „TAK”, to znaczy, że nurkowanie w suchym skafandrze jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie szkolenia nauczysz się jak w bezpieczny sposób wykorzystywać wszystkie zalety suchego skafandra, dowiesz się jak we właściwy sposób dbać o swój skafander, jak go właściwie użytkować, a przede wszystkim, nauczysz się w nim nurkować!

Wymagania:

  • ukończone 10 lat
  • certyfikat OWD, Junior OWD lub równoważny

Po ukończeniu kursu otrzymasz Certyfikat Dry Suit Diver uprawniający do nurkowania w suchym skafandrze.

UNDERWATER NAVIGATION

Czy kiedykolwiek zastanawiało Cię, jak instruktor to robi, że zawsze wynurza się tam, gdzie chce i zawsze wie, dokąd płynąć? Odpowiedź jest prosta. Jest świetnym podwodnym nawigatorem!

I Ty możesz opanować sposoby i techniki podwodnej nawigacji, dzięki czemu bez najmniejszego problemu będziesz w stanie zaplanować, a przede wszystkim wykonać udane i bezpieczne nurkowanie!

Wymagania:

  • ukończone 10 lat
  • certyfikat OWD, Junior OWD lub równoważny

NIGHT DIVER

Nawet miejsca, w których zdarzyło Ci się nurkować już wiele razy w dzień, pod osłoną nocy stają się zupełnie inne. Nurkowanie nocne otwiera przed Tobą zupełnie nowe drzwi – drzwi do niesamowitego świata podwodnego w odsłonie, której nie można zobaczyć za dnia. Zupełnie inne życie podwodne, ale też gra światła i mroku sprawia, że nurkowania nocne są niezapomnianą przygodą!

Wymagania:

  • ukończone 12 lat
  • certyfikat OWD, Junior OWD lub równoważny

Masz pytania odnośnie specjalizacji? NAPISZ DO MNIE!

 

Kursy Deepbusters od kuchni:

zajęcia teoretyczne → sala wykładowa w Rumi

zajęcia praktyczne → jeden z trójmiejskich basenów

zajęcia na wodach otwartych → okoliczne jeziora, Bałtyk, a nawet morza tropikalne – wszystko zależy od Twoich preferencji!

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl