fbpx

Aktualności

Sylwester w Dahab 2018

20 września 2018, 13:30
« Powrót do aktualności

 

Masz już dość standardowej i oklepanej formy spędzania Sylwestra?

Wyjedź z nami do kultowego Dahab w terminie 29 grudnia 2018 – 5 stycznia 2019  i ciesz się niezapomnianym Sylwestrem i niezapomnianymi nurkowaniami w klimatycznych miejscówkach, jak Blue Hole, Canyon, The Bells, o których słyszał każdy!

 

Wyjazd dedykowany jest zarówno dla osób nienurkujących, jak i  nurków na każdym poziomie wyszkolenia – od OWD do Trimix – każdy tu znajdzie coś dla siebie! W zależności od poziomu wyszkolenia dzielimy się na zespoły nurkujące rec lub tec.

 

W trakcie wyjazdu będzie można podnieść swoje kwalifikacje nurkowe w ramach nurkowań rec (AOWD, Deep) lub przekroczyć granicę i przejść na ciemną stronę mocy podczas kursu Advanced Nitrox czy Advanced Rec. Trimix.

 

Na miejscu w noc Sylwestrową wspólna impreza ze wszystkimi mieszkańcami hotelu! Szampańska zabawa gwarantowana! Nowy Rok natomiast spędzimy nurkując w Blue Hole lub Canyonie!

 

PLAN WYJAZDU

 

Termin: 29.12.2018 – 05.01.2019

 

KOSZTY:

– przelot Warszawa – Sharm El Sheikh – Warszawa – cena zmienna w zależności od terminu rezerwacji – ok. 1600 -1700 zł <= płatne w Polsce przed wyjazdem. Reszta płatna w bazie na miejscu;

– zakwaterowanie 7 dni w pokoju DBL Standard w wersji ze śniadaniami (BB) w Planet Oasis, wraz z transferami – cena od 150 eur/osoba. Możliwe zarezerwowanie pokoi o wyższym standardzie – Superior lub Delux;

– pakiet nurkowy 5 dni/ 10 nurkowań, w skład którego wchodzi butla z powietrzem lub nitrox’em, balast, opieka przewodnika i instruktora polskojęzycznego, transfery na miejsca nurkowe – 180 euro;

– koszt nurkowań technicznych zgodnie z cennikiem bazy;

– ubezpieczenie turystyczne i nurkowe opłacane we własnym zakresie.

 

Z racji tego, że jest to gorący termin, ilość miejsc kurczy się z dnia na dzień, dlatego liczy się termin rezerwacji. Nie zwlekajcie, wystarczy zaliczka, żeby mieć pewne miejsce na jedyny taki Sylwester!

 

Zapisy oraz pytania przez zakładkę KONTAKT, mailowo na: zalewa@deepbusters.pl lub tel. 501066118.

 

Zapraszam!

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl