fbpx

Ubezpieczenia DAN

Dlaczego warto ubezpieczyć się w DAN?

 

 

Będąc aktywnym nurkiem w Polsce, czy też szykując się na wyjazd zagraniczny, gdzie planujemy nurkować, powinniśmy wykupić ubezpieczenie nurkowe. W razie nieszczęśliwego wypadku, pokryje ono koszty naszego leczenia, czy też te, związane choćby z korzystaniem z komory hiperbarycznej…

 

W latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku, dzięki lekarzom włoskim i amerykańskim powstał DAN (Divers Alert Network). Kilkanaście lat później organizacje o podobnych działaniach połączyły się tworząc największą niekomercyjną organizację ubezpieczającą płetwonurków – DAN International składającej się z kilkunastu oddziałów regionalnych rozmieszczonych na całym świecie. Z biegiem lat DAN ewaluował stając się wielką firmą ubezpieczającą nurków i ich rodziny.

 

DAN oferuje 3 rodzaje ubezpieczeń:

 

Ubezpieczenie można zawrzeć na okres 1 roku.

 

Do ubezpieczenia potrzebne są następujące dane:

 

Ceny ubezpieczeń uzależnione są od wybranego wariantu (Bronze/Silver/Gold).

 

Ubezpiecz się klikając w logo DAN poniżej lub na początku strony i wybierz ubezpieczenie nurkowe najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny!

 

Strona DAN nie jest po Polsku, dlatego w razie problemów zapraszam do Centrum Nurkowego Deepbusters, w celu wykupienia ubezpieczenia.

Masz pytania dotyczące DAN lub ubezpieczenia nurkowego? NAPISZ DO MNIE!

Facebook

Instagram

Newsletter

Aby otrzymywać na bieżąco informacje o naszych kursach i wyprawach, zapisz się do naszego newslettera!

Kontakt

DEEPBUSTERS
ul. Tysiąclecia 12
84-230 Rumia
Kontakt:
Tomek Zalewa-Ramutkowski
+ 48 501 066 118
info@deepbusters.pl