Centrum Nurkowe Deepbusters

Centrum Nurkowe Deepbusters to miejsce dla wszystkich sympatyków podwodnych głębin.  Chciałbyś rozpocząć przygodę z nurkowaniem? A może jesteś już doświadczonym nurkiem? Nieistotne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę czy chcesz dalej rozwijać swoją pasję i umiejętności – nasze Centrum jest stworzone właśnie dla Ciebie. 

Zapewniamy kompleksowy wybór kursów nurkowych na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy podstawowe szkolenia dla początkujących, jak i wysokospecjalistyczne kursy dla doświadczonych nurków a także instruktorów.

Wszystkie kursy i szkolenia realizujemy w zgodzie ze standardami czołowych ogólnoświatowych organizacji. Z nami uzyskasz uprawnienia i certyfikaty honorowane na całym świecie!

SZKOLIMY W CZOŁOWYCH ORGANIZACJACH NURKOWYCH

Prowadzimy sprzedaż profesjonalnego sprzętu nurkowego wiodących marek. Nasi eksperci doradzą Ci przy zakupie każdego z elementów nurkowego wyposażenia: od maski po suchy skafander czy automaty oddechowe. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

W naszym Centrum przeserwisujesz swój sprzęt nurkowy: skrzydło nurkowe, skafander a także automaty oddechowe marek takich jak TECLINE czy APEKS. Jesteśmy również certyfikowanym serwisantem marki DIVESOFT

Deepbusters Team

Tomek Ramutkowski

Właściciel i założyciel Centrum Nurkowego Deepbusters ale przede wszystkim od 2011 roku międzynarodowy Instruktor nurkowania szkolący nurków i instruktorów na wszystkich poziomach w kilku organizacjach.

Od zawsze intrygował go podwodny świat, chociaż to bałtyckie wraki tak naprawdę rozbudziły w nim chęć eksploracji tajemniczych głębin. Aktualnie, mając na swoim koncie kilka tysięcy nurkowań w różnych miejscach na świecie, wie, że to jakość, a nie ilość, jest dla niego kluczowa. Dlatego z pełnym profesjonalizmem i perfekcją podchodzi do szkolenia swoich kursantów.

Jak sami o nim mówią: „Tomek nie bierze jeńców. U niego nie ma drogi na skróty. Jego szkolenia wykraczają ponad programy organizacji, i nie rzadko są okupione ciężką pracą, potem a nawet łzami. Dzięki niemu pokonasz swoje słabości i zdobędziesz umiejętności na najwyższym nurkowym poziomie. O dobrym instruktorze zawsze świadczą jego kursanci – a kursanci Tomka to klasa sama w sobie.”

W wolnych od szkolenia chwilach uwielbia eksplorować zalane jaskinie oraz wraki uwieczniając ich piękno na podwodnych fotografiach.

Choć dla Tomka podwodne środowisko jest głównym źródłem emocji i przygód, czuje potrzebę dzielenia się nim z innymi, co zaowocowało  założeniem Centrum Nurkowego ale także Stowarzyszenia 4baltic.

Andżelika Więcek

Kobieta od wszystkiego i nasz niezawodny support powierzchniowy

Od kilku lat specjalizuje się w obszarach marketingu oraz nieruchomości. Bannery, social media, grafika a także home staging – to coś po czym ją poznacie. W wolnym czasie uwielbia szyć, zaplatać makramy i dbać o ciepło domowego ogniska.

Swoją nurkową przygodę rozpoczęła w 2019 roku uczestnicząc w pierwszym kursie OWD.  Zdecydowana zwolenniczka nurkowania w ciepłych głębinach Morza Czerwonego 🙂 Nie często spotkasz ją nurkującą w zimnych, polskich wodach. 

Uwielbia podróżować  odkrywając co rusz nowe miejsca. Fanka włoskiego stylu życia, francuskiego wina i czekolady. 

Współwłaścielka Centrum Nurkowego Deepbusters oraz współzałożycielka Stowarzyszenia 4baltic.

Olaf Dzienis

Swoją nurkową przygodę rozpoczął w wieku 13 lat w Naszym Centrum Nurkowym i też tutaj rozwijał swoje nurkowe umiejętności. Najczęściej spotkacie go w roli Divemastera nurkującego w konfiguracji sidemount i naszego pomocnika przy wielu nurkowych wydarzeniach.

Od najmłodszych lat towarzyszyła mu ciekawość „co znajduje się po drugiej stronie lustra wody”. Nie potrafił przejść obojętnie obok żadnego akwenu.

Zaprowadzony przez rodziców na pierwszy kurs OWD od razu złapał „nurkowego bakcyla”. Pokochał nieważkość i wolność jaką daje mu woda. Wspólnie ze swoim tatą, który na codzień jest jego nurkowym partnurem uczestniczy w wyprawach nurkowych w Polsce i poza jej granicami. Nie przestaje szlifować swoich umiejętności. Możecie wierzyć lub nie – ale w wieku 18 lat wielu z nas chciałoby pochwalić się takimi umiejętnościami i ścieżką nurkową 🙂 Z wodą łączą go również inne aktywności – jest sternikiem motorowodnym oraz ratownikiem wodnym.

O nurkowaniu mówi tak: „Chciałbym się dalej nurkowo rozwijać i moją pasją zarażać innych. Uważam, że odkrywanie tajemnic podwodnego świata to rewelacyjna sprawa, a nurkowie to jedna z najlepszych społeczności, którą dotychczas poznałem.”

 

Dlaczego warto wybrać kurs w Centrum Nurkowym Deepbusters:

Odwiedź nas w social mediach